درباره پشم شیشه پارس

شرکت پشم شیشه پارس (سهامی خاص ) در سال 1376 تاسیس و در سال 1380 آغاز به کار نمود.
اين واحد توليدي علاوه بر توسعه و گسترش كمي و كيفي بازار عايقهاي حرارتي ، با بهره گيري از تجارب و دانش مديران شركت ، سعی و تلاش خود را در جهت بهبود کیفیت انواع لفاف پشم شیشه بکار گرفت تا بتواند این نوع لفاف ( روکش ) را مطابق استانداردهای جهانی در ایران تولید نماید. جهت نیل به این هدف بزرگ که نقش تعیین کننده ای در کیفیت عایقهای حرارتی دارد ؛ مبادرت به واردات ماشین آلات مدرن با بالاترین تکنولوژی روز دنیا نمود و سرانجام موفق به تولید انواع لفاف Vapor Retarder با نخ شیشه گردید.

این شرکت افتخار دارد که اولین تولید کننده این نوع لفاف در ایران بوده و می تواند علاوه بر رفع نیاز های داخلی بازار های منطقه رانيز که به شدت نیازمند این نوع محصول می باشند ؛ تحت پوشش قرار دهد.

سرانجام در دستیابی به این مهم ، كه در سايه تلاش و كوشش تمامي مديران و پرسنل شركت تحقق يافت و باعث گرديد تا این صنعت برای اولین بار در ایران راه اندازي و به بهره برداری برسد؛ از زحمات تمامی آنها تشکر و قدردانی می نماید.

این شرکت هم اکنون با بیش از ۲۰ سال سابقه در ارائه خدمات مهندسی سیستم های تهویه مطبوع و تأسیسات ساختمانی، افتخار دارد تا به عنوان نماینده انحصاری تهویه مطبوع گرین، با هدف کاهش مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات باکیفیت روز دنیا را ارائه داده و در خدمت جامعه مهندسین و متخصصین ایران باشد.

تیم فنی و مهندسی تهویه مطبوع گرین علاوه بر فروش محصولات، در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت، نصب، راه اندازی و خدمات پس از فروش نیز در جهت تامین آسایش و رضایت هرچه بیشتر مشتریان گام بر می دارد.